пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Обмін досвідом на Всеукраїнському рівні


ІV Всеукраїнська конференція «Формування професійно мобільного ...
Досвід роботи ЕБГ «Гармонія» як опорного закладу за напрямком «Створення системи роботи з обдарованими учнями» узагальнено, представлено та опубліковано:
- на Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Національна ідентичність як проблема науки й освіти» ( за підтримки Національної академії наук України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Національного центру «Мала академія наук України»), яка відбулась у м. Києві 12.03.2020 року. Представлений досвід: «Розвиток обдарованості особистості й проблема національної ідентичності, автор Макаревич В.М.; «Розвиток обдарованої учнівської молоді в системі концепції національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму в ЕБГ «Гармонія»», автор Зикіна В.О.; « Формування полікультурної та інформаційної компетентності здібних та обдарованих учнів», автор Топчій Л.А. – друковані публікації представлених робіт розміщені в збірнику матеріалів конференції.
- на XІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості» ( за підтримки Національної академії наук України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Національного центру «Мала академія наук України»), яка відбулась 20-21.05.2020 року. Представлений досвід «Міжнародне співробітництво в системі роботи з обдарованими учнями як засіб розвитку та підвищення конкурентоспроможності ЗЗСО» - публікація досвіду розміщена в збірнику матеріалів конференції. Режим доступу: http://www.iod.gov.ua/images/files/zbirnik_20_05.pdf

Немає коментарів:

Дописати коментар