понеділок, 10 грудня 2018 р.

Психолого-педагогічний консиліум



        10.12.2018 року  психологічний аспект наступності в початкових класах реалізувався через спільну роботу соціального педагога закладу Сардак О.О.   та практичних психологів закладів дошкільної освіти на психолого-педагогічному консиліумі  «Психологічно-педагогічне забезпечення адаптації першокласників до навчання у школі в 2018/2019 н. р.». На заході наголошено на ключових моментах роботи з першокласниками Нової української школи в адаптаційний період: інтегративний підхід у навчанні, потижневі теми для обговорення з дітьми, різноманітність форм і методів навчання, зміна освітнього середовища, співпраця учасників освітнього процесу, надано рекомендації педагогам  щодо попередження проблем дезадаптації.
        

середа, 24 жовтня 2018 р.

Педагогічний дайджест

24.10.2018 року  з метою  вироблення професійної компетенції учителів для впровадження інноваційних педагогічних технологій; забезпечення умов для обміну творчими ідеями та  досвідом роботи, створення моделі роботи з обдарованими учнями було проведено педагогічну раду у формі педагогічного дайджесту із залученням адміністрації ЕМАН, методиста НМЦ та вчителів ЕЗОШ №2 та ЕНВК №5.



                              Методист НМЦ Придчіна А.І.     Заступник директора ЕМАН Кучеренко Н.М.

пʼятниця, 12 жовтня 2018 р.

                                                               
                                                                Буклет - путівник

12.10.2018 року на виконання Програми розвитку і функціонування української мови, з метою досягнення нової якості освіти, формування творчої особистості, залучення до загальнолюдських цінностей, культурної спадщини, за допомогою засобів музейної педагогіки відбулось урочисте відкриття українознавчого комплексу «Берегиня», до складу якого входять: 1) етнічне подвір`я - майданчик  пізнання, відпочинку та гармонійного розвитку сучасної молоді, яке включає в себе зелену зону зі зразками флори України, народознавчі стилізовані зони; схематичні об’єкти - піктограми українських символів. 2) Презентаційний хол українознавчого комплексу – це стінопис  традиційних українських релігійних свят: Різдво Ісуса Христа, Благовіщення, Воскресіння Ісуса Христа (Великдень) , Преображення Господнє, Покрова Богородиці. 3) Народознавчиймузей « Берегиня».

пʼятниця, 12 січня 2018 р.

Хто в гімназії інтелектуальна еліта та гордість наукового товариства «Сократ» ?!

Наша Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її. Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. І привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Поспішаємо поділитися нашими зірковими досягненнями, адже гордістю будь-якої школи завжди були і будуть переможці та призери Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту МАН.
                            Інтелектуальна еліта гімназії:
Предмет
Переможці
Місце
Учитель
Українська мова, література

 Караманова А., 8-А
ІІ
Швайковська В.М.
 Полякова Г., 9-Б
ІІІ
Козлова Р.Ф.
 Іванова К., 10-А
ІІІ
Лохматова А.І.
Шатунова А., 11-А
ІІ
Швайковська В.М.
Економіка
Дорошенко К., 11-А
І
Савченко Т.Б.
 Капуста П., 11-А
ІІ
Біологія
Караманова А., 8-А
ІІ

Коток Л.М.
Прач К., 8-А
ІІ
Смірнова Л., 8-А
ІІІ
Масич І., 10-А
ІІІ
Рос. мова та л-ра
Адаменко К., 8-А
ІІІ
Запорожан О.П.
Історія
Аракелян С., 8-А
ІІ

Єгембердінова О.О
 Громовик  М., 11-А
ІІІ
Мозуль С., 10-А
ІІІ

Мерзлякова О.О.
Багацький А., 10-А
ІІІ
Хімія
Хоролець К., 9-А
ІІІ
Лазарєва Т.П.
Фізична культ.
Щетиніна Є., 9-Б
ІІІ
Сухов О.О.
 Обсл-ча праця
Василенко Г., 11-А
ІІІ
Перфильєва Л.В.
Англійська мова
 Перепелиця Є., 8-А
І

Дорошева Ю.С.
 Середова С., 9-Б
ІІ
Колосок А., 8-А
ІІ

Василевська Л.Г.
 Гуслякова М., 9-А
ІІ
 Маслюкова А., 10-А
ІІ
 Мозуль С., 10-А
ІІІ

Василець І.О.
Баленко С., 11-А
ІІ
Шатунова А., 11-А
ІІІ
Географія
Бендеберя М., 9-Б
ІІ


Савченко Т.Б.
 Мірошник Д., 10-А
ІІ
 Дєднева Д., 11-А
ІІІ
 Діхтяр О., 11-А
ІІІ
Німецька мова
Попов Д., 8-А
І

Приходько Т.М.
Аракєлян С., 8-А
ІІ
Марієнко П., 9-Б
ІІ
 Стрелець Г., 9-А
ІІІ

Гацько О.М.
Бабаєва Е., 11-А
ІІІ
Льоткіна В., 11-А
ІІ
Правознавство
Ісаєв Є., 9-А
ІІІ


Мерзлякова О.О.
Масюткін А., 10-А
ІІІ
Хлепітько Д., 10-А
ІІІ
Лебідь Г., 10-А
ІІІ
Французька мова
Караманова А., 8-А
І

Мидловець Є.Г.
 Самарцева А., 8-А
ІІ
Екологія
Масич І., 10-А
І

Коток Л.М.
Сафіуліна А., 10-А
ІІ
Громовик М., 11-А
ІІ
Шпигун Л.І.
Юні знавці Біблії
Воронцова Д., 5-Б
І

Єгембердінова О.О
Фоменко Т., 9-Б
ІІ
Педагогіка і п-гія
Громовик М., 11-А
І
Першина З.В.
Горішок знань – це  знає кожен –
Міцний! Та нам не відступати!
А розколоть його поможе
Бажання всіх: все хочу знати!
Гордість наукового товариства «Сократ»
Призери та переможці І етапу МАН:
Середова С.-        Сушко О.В.          І  м.
Бендеберя М.-      Савченко Т.Б.       І  м.
Масич І.-              Мерзлякова О.О. І  м.
Гомоюнова Г.-     Коток Л.М.           І  м.
Баленко С.-         Швайковська В.М. І м.
Стрелець Г.-         Гацько О.М.         І м.
Кружнова Н.-       Керівник ЕМАН  І  м.
Мірошник Д.-      Керівник ЕМАН  І  м.
Громовик М.-       Керівник ЕМАН  І  м.
Малишко І. -        Сушко О.В.           ІІ м.
Полякова Г.-        Шпигун Л.І.         ІІ м.
Сафіуліна А.        Коток Л.М.           ІІІ м.
Хоролець К.         Лазарєва Т.П.       ІІІ м.
Бажаємо вам, юні обдарування, і надалі здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах та олімпіадах, стати лідерами у будь-якій команді! Найщиріші слова вдячності батькам талановитої молоді, низький уклін учителям за якісну підготовку учнів, творчий підхід до навчання дітей, за вагомий внесок у підвищення іміджу нашого навчального закладу, ентузіазм та бажання бути кращими з кращих!
Зичимо  перемоги  в обласному етапі!