середа, 25 жовтня 2017 р.

25.10.2017 року відповідно до плану роботи ЕБГ «Гармонія» як опорного закладу спільно із НМЦ  було проведено міський практичний семінар-квест для заступників директорів з НВР 
 закладів загальної середньої освіти
«Проектна діяльність в організації роботи з обдарованими учнями»     
На методичному заході застосовувалися елементи квесту - учасники подорожували гімназією, отримували конверти з ключами, щоб потім розкодувати головну  формулу сучасної школи...

Придчіна А.І., методист НМЦ, актуалізувала теоретичні знання учасників семінару щодо проектних технологій у  роботі з  обдарованими учнями. Тимощенко О.С., заступник директора з НВР ЕБГ «Гармонія», ознайомила  з новими підходами  у роботі  закладу з означеного напрямку та застосуванням ВЕБ-проекту як ефективного методу, що сприяє творчому розвитку особистості.Окреслила напрямки роботи в  мережі з вчителями, де вдало використовуються хмарні технології, бо використання ІКТ в закладі  не є самоціллю, а виступає лише зручним інструментом в умілих руках адміністратора,  вчителя, не заважає засівати в душах  учнів духовні цінності людського буття.
 Варварова А.В., вчитель англійської мови, представила мережеве інформаційне середовище, де навчаються її учні. Для того, щоб побудувати таке середовище, вчитель навчалася дистанційно і отримала сертифікат міжнародного зразка.Приходько Т.М., вчитель німецької мови, є учасником різних міжнародних освітніх проектів. Вчитель успішно залучає до роботи у таких проектах своїх учнів...23 учні успішно склали іспити з німецької мови та отримали сертифікати відповідного зразка.
Кожна людина не повинна губити своє коріння...У гімназії вирішили пам'ятати про це  разом: і вчителі, і учні, і батьки - всі беруть участь у довгостроковому шкільному проекті. Керує цим проектом Макаревич В.М., директор гімназії, - вона є берегинею та основноположником музею, організовує роботу - Яковенко Л.І., вчитель української мови.
         Директор ЕБГ «Гармонія» Макаревич В.М. поділилась  перспективою подальшої роботи в напрямку використання проектних технологій в гімназії.
            Учасники семінару та запрошені гості методисти НМЦ Ласкова Н.О., Глінська Т.В. високо оцінили досвід роботи педагогічного колективу гімназії, адже практична спрямованість семінару сприяла розвитку управлінської компетентності заступників директора в організації роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю.

Немає коментарів:

Дописати коментар